Úvodní stránka

Aktuality

Státní svátek 17.listopadu 2021

Ve  Státní svátek 17.listopadu 2021  PLAVEME ! Ve…
čtěte více 22.10.2021

Pokyny pro účastníky kurzu

      Provozní řád organizovaného plavání kojenců…
čtěte více 17.09.2018

Plavecká přípravka 4-5 let

Plavání dětí bez rodičů

Předmětem těchto kurzů je  hra + výuka směřovaná k plaveckým dovednostem. Do těchto kurzů zařazujeme děti, které již mají zkušenosti s vodou - v plaveckých klubech nebo s rodiči.

Děti mají k dispozici

  • samostatnou šatnu
  • vlastní sprchy a WC
  • malý výukový bazén
  • plavecké pomůcky

Bezpečnostní pokyny

Z bezpečnostních důvodů musí mít děti vhodnou obuv do mokrého prostředí. Lekci vedou dvě instruktorky, maximálně zařazujeme 12 dětí.

 

Průběh lekce

  • kurzy probíhají  ve středu a ve čtvrtek odpoledne
  •  lekce ve vodě trvá 40 min. - vždy1x týdně v určeném čase.

Příchod do bazénu 15 min.před začátkem samotné lekce.V šatně dětem pomohou rodiče  s převlékáním, a pak je převezme instruktorka. Společně odcházejí do sprch, kde se pod dohledem instruktorky osprchují/používáme antibakt.mýdlo/. Po skončení lekce předá v  prostoru šaten  instruktorka děti rodičům.

Náhrady 

Vzhledem k  obsazenosti bazénu, neposkytujeme dětem náhrady za zmeškané hodiny.

Cennosti

Provozovatel plaveckého bazénu a ani provozovatel kurzů neručí za vnesené věci nesouvisející s činností v bazénu  / elektronika, fotoaparát, videokamera, šperky, drahé kovy, hotovost/

 

Fotografování

Rodiče se mohou s instruktorkou domluvit v průběhu kurzu na fotografování dětí. Fotografie       budou umístěny na Rajče Plavmimi

Učastníci kurzu souhlasí podepsáním přihlášky do kurzu se zveřejněním fotografických materiálů z aktivit Plavmimi na našich web.stránkách a serveru Rajče Plavmimi. V případě nesouhlasu kontaktujte provozovatelky kurzu.

 

© 2021 Plavmimi.cz, Všechna práva vyhrazena | administrace