Úvodní stránka

Aktuality

Prázdninový týdenní kurz věk 6 měs.-4 roky -srpen24

20.8.-23.8. 24  úterý - pátek- 4 denní  kurz v…
čtěte více 23.06.2024

Prázdninový týdenní kurz pro začátečníky i pokročilé

8.- 12.7. 24 plaveme týdenní kurz v libereckém…
čtěte více 20.06.2024

Prázdninový týdenní kurz věk 6 měs.-4 roky -červenec24

8. - 12.7. 24  týdenní kurz v libereckém bazénu …
čtěte více 20.06.2024

Plavecká přípravka 4-5 let

Plavání dětí bez rodičů

Plavecké přípravky jsou vždy v úterý, středu, a ve čtvrtek v čase od 15.15h. Pro starší děti je ještě přípravka ve středu v 16.10h.  Lekce trvají vždy 40 min.

Předmětem těchto kurzů je  hra + výuka směřovaná k plaveckým dovednostem. Do těchto kurzů zařazujeme děti, které již mají zkušenosti s vodou - v plaveckých klubech nebo plavání dětí s rodiči.

Děti mají k dispozici

  • samostatnou šatnu
  • vlastní sprchy a WC
  • malý výukový bazén
  • plavecké pomůcky

Bezpečnostní pokyny

Z bezpečnostních důvodů musí mít děti vhodnou obuv do mokrého prostředí. Lekci vedou dvě instruktorky, maximálně zařazujeme 12 dětí.

Příchod do bazénu 15 min.před začátkem samotné lekce.V šatně dětem pomohou rodiče  s převlékáním, a pak je převezme instruktorka. Společně odcházejí do sprch, kde se pod dohledem instruktorky osprchují/používáme antibakt.mýdlo/. Po skončení lekce předá v  prostoru šaten  instruktorka děti rodičům.

Náhrady 

Vzhledem k  obsazenosti bazénu, neposkytujeme dětem náhrady za zmeškané hodiny.

Cennosti

Provozovatel plaveckého bazénu a ani provozovatel kurzů neručí za vnesené věci nesouvisející s činností v bazénu  / elektronika, fotoaparát, videokamera, šperky, drahé kovy, hotovost/

 Fotografování

Rodiče se mohou s instruktorkou domluvit v průběhu kurzu na fotografování dětí. Fotografie       budou umístěny na Rajče Plavmimi

Učastníci kurzu souhlasí podepsáním přihlášky do kurzu se zveřejněním fotografických materiálů z aktivit Plavmimi na našich web.stránkách a serveru Rajče Plavmimi. V případě nesouhlasu kontaktujte provozovatelky kurzu.

 

© 2024 Plavmimi.cz, Všechna práva vyhrazena | administrace