Úvodní stránka

Aktuality

Státní svátek 17.listopadu 2021

Ve  Státní svátek 17.listopadu 2021  PLAVEME ! Ve…
čtěte více 22.10.2021

Pokyny pro účastníky kurzu

      Provozní řád organizovaného plavání kojenců…
čtěte více 17.09.2018

Plavecká škola 5-10 let

Plavání dětí bez rodičů

 Děti plavou ve středu odpoledne  od 17   a   18 h .  Lekce trvá 45min. V plavecké škole nacvičují  a osvojují si plavecké dovednosti.

Děti mají k dispozici:

  • samostatnou šatnu
  • vlastní sprchy
  • plavecké dráhy na výukovém bazénu
  • plavecké pomůcky

Bezpečnostní pokyny

Z bezpečnostních důvodů musí mít děti vhodnou obuv do mokrého prostředí, dodržovat pokyny instruktorů. S dětmi plavou vždy  min. 2 instruktoři.

Průběh lekce

Šatny jsou otevřeny 15 min před začátkem lekce. Děti převlečené do plavek předají rodiče instruktorce, ta je převezme a společně odcházejí do sprch/ používáme antibakt.mýdlo/.                   Po skončení lekce předá zpět, v prostorách šaten, instruktorka děti rodičům.

Náhrady 

Vzhledem k  obsazenosti bazénu / plaveme  jen středu odpoledne/, nelze poskytnout dětem náhrady za zmeškané hodiny.

Cennosti

Provozovatel plaveckého bazénu a ani provozovatel kurzů neručí za vnesené věci nesouvisející s činností v bazénu – jako je elektronika, fotoaparát, videokamera, šperky, drahé kovy, hotovost...

Fotografování

Rodiče se mohou s provozovatelem kurzu domluvit v průběhu kurzu na fotografování dětí. Fotografie budou umístěny na Rajče Plavmimi

Učastníci kurzu souhlasí podepsáním přihlášky do kurzu se zveřejněním fotografických materiálů z aktivit Plavmimi na našich web.stránkách a  Rajče Plavmimi. V případě nesouhlasu nás prosím kontaktujte.

Cena kurzu

viz ceník

© 2021 Plavmimi.cz, Všechna práva vyhrazena | administrace