Úvodní stránka

Aktuality

Odpolední plavání dětí od 3 let s rodiči

Od pondělí 27.11.2023 v čase od 15h a od 15.30h…
čtěte více 26.08.2023

Pokyny pro účastníky kurzu

Pro pobyt v plaveckém areálu Plavecký bazén…
čtěte více 01.01.2023

Plavecká škola 5-10 let

Plavání dětí bez rodičů

 Děti plavou ve středu odpoledne od 17.10  a  18.15h, ve čtvrtek od 17.30h ve výukovém bazénu  na dráze "25". Pokročilé děti už plavou ve velkém bazénu na dráze "50" a to ve čtvrtek od 17h.

Lekce trvají vždy 45min. V plavecké škole nacvičují  a osvojují si plavecké dovednosti.

Děti mají k dispozici:

  • samostatnou šatnu
  • vlastní sprchy
  • plavecké dráhy na výukovém bazénu
  • plavecké pomůcky

Bezpečnostní pokyny

Z bezpečnostních důvodů musí mít děti vhodnou obuv do mokrého prostředí, dodržovat pokyny instruktorů. S dětmi plavou vždy  min. 2 instruktoři.

Průběh lekce

Šatny jsou otevřeny 15 min před začátkem lekce. Děti převlečené do plavek předají rodiče instruktorce, ta je převezme a společně odcházejí do sprch (používáme vlastní antibakt.mýdlo).  Po skončení lekce předá instruktor děti v prostorách šaten rodičům.

Náhrady 

Vzhledem k  obsazenosti bazénu (plaveme  jen středu a čtvrtek odpoledne), nelze poskytnout dětem náhrady za zmeškané hodiny. Pokud je absence dětí velká, řešíme to s rodiči individuelně.

Cennosti

Provozovatel plaveckého bazénu a ani provozovatel kurzů neručí za vnesené věci nesouvisející s činností v bazénu – jako je elektronika, fotoaparát, videokamera, šperky, drahé kovy, hotovost...

Fotografování

Rodiče se mohou s provozovatelem kurzu domluvit v průběhu kurzu na fotografování dětí. Fotografie budou umístěny na Rajče Plavmimi

Učastníci kurzu souhlasí podepsáním přihlášky do kurzu se zveřejněním fotografických materiálů z aktivit Plavmimi na našich web.stránkách a  Rajče Plavmimi. V případě nesouhlasu nás prosím kontaktujte.

Cena kurzu

viz ceník

© 2023 Plavmimi.cz, Všechna práva vyhrazena | administrace